firma

 

DRYCON oferuje wysoką jakość dostarczanych usług, opieramy się na dokładnie określonych standardach, na których bazuje realizacja każdego z projektów. Bogate doswiadczenie, ścisle zdefiniowane procedury działania i obszerna wiedza naszych pracowników to gwarancja najwyższej jakosci usług wykonywanych przez DRYCON.

Podstawowym celem działania DRYCON jest satysfakcja klienta realizowana poprzez dostarczenie kompletnych rozwiązań w zakresie oferowanych usług na każdym etapie inwestycji. Bazując na zdobywanym kaądego dnia doświadczeniu, stale doskonalimy nasz serwis. Jesteśmy rekomendowani i przeszkoleni przez wielu wiodących producentów, takich jak Flügger – Farby tapety, Kalmatron i Webac – uszczelnienia hydroizolacja, Dorma – systemy przeszklone.

 

 

Malowanie
Flugger

 

Wykończenia
Wnętrz

 

Hydroizolacja

 
 

 • rekomendowani przez Flugger Farby
 • nasz serwis malarski działa 24/7 dni w tygodniu
 • posiadamy referencje ponad 40 firm
 • działamy według zdefiniowanej procedury gwarantującej najwyższą jakość usług
 

 • generalne wykonawstwo
 • zarzadzanie projektami
 • monitorowanie inwestycji
 • doradztwo techniczne
 • pomiary i kalkulacja powierzchni
 • pełen zakres usług teletechnika, układanie i sprzedaż wykładzin, sufity podwieszane, klimatyzacja
  i wentylacja, malowanie flugger, systemy przeszklone,
  sciany i drzwi
 
 

 • naprawa spękań, usuwanie przecieków, naprawa posadzek 
  i ścian metodą iniekcji
 • certyfikat i szkolenia w technologii WEBAC i KALMATRON
 • ponad 30 realizacji zwiazanych
  z uszczelnieniem szybów windowych
 • naprawa spękań posadzek
  w technologii Kalmatron
 • referencje i najniższe ceny
 

 

Historia Firmy

1991 - Yuri Nikolajewics Temnikov pomysłodawca i właściciel patentu zaczyna produkować i dystrybuować na terenie byłego Związku Radzieckiego Kalmatron. Zaczyna wykonywać pierwsze inwestycje, produkcja odbywa się w Nowosybirsku. 
   
 1997 - W St. Petersburgu Powstaje firma Kalmatrade która zajmuje się dystrybucją produktów Kalmatron na terenie Rosji. Szczegóły na stronie naszych partnerów www.kalmatron.su
   
 2006 - Yuri Nikolajewics Temnikov zarejestrował znak towarowy Kalmatron na terenie Polski i Unii Europejskiej pod nr 004621579. Żadna inna firma nie może używać nazwy Kalmatron do nazywania produktów, firm, czy technologii działających w technologiach związanych z hydroizoalcją, regeneracją betonu, domieszkami do betonu itp. 
   


 2010 - Firma Drycon sp z o.o. opracowuje nowe logo Kalmatron, które w prosty i przejrzysty sposób pokazuje zalety mieszanek. Kalmatron zyskuje też nową jakość dzięki Zakładowej Kontroli Produkcji oraz nowych plastikowych szczelnie zamykanych wiadrach 
   
 2010 - Drycon sp z o.o. w porozumieniu z urzędem Patentowym eliminuje z rynku nie uczciwych dystrybutorów, którzy zgodnie z prawem otrzymują zakaz posługiwania się nazwą KALMATRON 
   
 2011 - Szkolimy naszych przedstawicieli na terenie Polski, bierzemy udział w większości targów na których wystawiają się nasi partnerzy. Tu z wizytą na stoisku Holdingu Kalmatron wraz z Yuriem Nikolajewicsem Temnikovem, właścicielem holdingu Kalmatrade, dyrektorem handlowym Eleną Merzlakową i ekipą handlową na targach w St. Petersburgu. 
   
 2011 - Inwestycje Firma Drycon bierze udział w projektach i inwestycjach na terenie całego Kraju. Nasze produkty znalazły zastosowanie w wielu strategicznych obiektach min. kopalnie, zapory, oczyszczalniach, dworcach, wały przeciwpowodziowe. Dzięki temu zdobywamy szereg referencji, a współpracujące z nami ekipy budowlane zdobyły niezbędne przeszkolenie w zastosowaniu produktów Kalmatron. 
   

 

2012 - Na zlecenie firmy Drycon zostały wykonane badania w laboratoriach min. Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych oraz laboratorium JSC ALZIDA, potwierdzające poprawność działania domieszki do betonów KALMATRON D produktu nowej generacji podnoszącym wytrzymałość betonu, w znacznym stopniu zmniejszając jego nasiąkliwość, i powodując wzrost wodoodporności.