hydroizolacja-head

 

Hyrdoizolacja to jeden z podstawowych obszarów działania DRYCON. Jako wyłączny dystrybutor produktów Kalmatron już od ponad 5 lat na terenie Polski świadczymy usługi zarówno związane ze sprzedażą produktu, szkoleniem oraz wsparciem technologicznym naszych klientów. Olbrzymia wiedza, niezbędne doświadczenie oraz szczegółowa analiza pod względem technicznym i kosztowym pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań. Dzieki czemu klient otrzymuje atrakcyjna cenę i gwarancję poprawnie wykonanej usługi.

Naprawa Spękań

  

Uszczelnianie Szybów Windowych

naprawa spekan    uszczelnianie szybow windowych

Usuwanie spękań w technologii Kalmatron. Na zdjęciu widoczne spękania na parkingu poziom -1 , usunięcie ponad 130m/b przecieków i spękań.


  

W tym trudnym środowisku (smary tłuszcz) najczęściej stosujemy technologię Kalmatron i Webac. Na zdjęciu zabezpieczanie szybów windowych wykonane na zlecenie Thyssen Krup.

Uszczelnanie Stałych Przecieków

  

Osuszanie Piwnic i Domów

uszczelnianie stalych przeciekow    osuszanie powierzchni

Preparat Kalmastop zabezpiecza stałe przecieki i już po kilku minutach przeciek zostaje zatrzymany. Na zdjęciu wyciek wody na parkingu podziemnym w Warszawie.


  

Źle wykonana izolacja zewnętrzna, uszkodzenia mechaniczne, podwyższenie się wód gruntowych to najczęstsza przyczyna zalewania niżej położonych pomieszczeń w naszych domach. Odpowiednio stosowana przez nas technologia KALMATRON  pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemów. Na wykonane prace udzielamy Gwarancji na min 5 lat!

Naprawa Nabrzeży

  

 

naprawa nabrzezy     

Szeroka gama produktów Kalmatron i możliwość dopasowania ich do potrzeb klienta pozwala na zastosowanie ich w ciężkich warunkach. Na zdjęciu nabrzeże stoczni Gdańskiej oraz naprawa i wzmocnienie powierzchni.